اخبار
آخرین عناوین
اخبار > روز کارمند در واحدهای دانشگاهی گرامی داشته شد و از کارکنان نمونه تجلیل به عمل آمد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت روز کارمند در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با تجلیل از نمونه‌ها

روز کارمند در واحدهای دانشگاهی گرامی داشته شد و از کارکنان نمونه تجلیل به عمل آمد.

باباجان زاده مدیر اداری واحد تهران شرق نیز با تبریک این روز، کارکنان این واحد را جزو بهترین کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی دانست و از زحمات و تلاش‌های همه کارکنان قدردانی و تشکر کرد.

معاون دانشجویی فرهنگی واحد تهران شرق هم وظایف متقابل فرد و سازمان را یادآور شد.

دکتر ولیخانی سه راس مثلث توسعه انسانی را خودباوری، تعهد و اخلاق ذکر کرد که اصلی ترین و قویترین آن خودباوری است.

ایجاد انگیزه برای کارکنان از موارد مهمی بود که ولیخانی بر آن تاکید کرد. اهدای یک شاخه گل به رسم یادبود روز کارمند و پذیرایی به صرف ناهار پایان بخش مراسم بود.

مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در واحد تهران مرکزی
همزمان با فرا رسیدن روز کارمند و نکوداشت روز کارمند و هفته دولت مراسمی در واحد تهران مرکزی برگزار شد.
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر، روز کارمند را تبریک گفت.
حجت الاسلام توکلی درباره اهمیّت و ارزش کار در نظام اسلامی با بهره گیری از بیانات امام راحل(ره) اظهارکرد: «با توجه به حاکمیت نظام دینی و ولایی در ایران اسلامی هرگونه کار و تلاشی که با نیّت خالص در کشور ایران انجام شود، همچون عبادت ارزشمند است.»
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان تهران تاکید کرد: «کارمندان به عنوان بازوان توانمند کشور و مدیران اجرایی محسوب می شوند.»
وی با بیان خاطره زیبایی از دوران تبعید امام راحل(ره)در فرانسه، مسئولان را به تلاش و پیگیری و رفع نیازهای مادی و معنوی کارکنان خدوم توصیه کرد و با قدردانی از توفیق خدمت در سایه پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران اسلامی، برای کارمندان و مدیران توفیق خدمت همراه با سلامتی مسئلت داشت.
این مراسم با حضور جمعی از مسئولان، مدیران و کارمندان متعهد در نمازخانه بصیرت واحد تهران مرکزی برگزار شد.

دانشگاه آزاد اسلامی پیشرفت خود را مدیون کارکنان متعهد و فداکار خود است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان با همکاری دفتر فرهنگ به مناسبت روز کارمند جشنی را با حضور معاونان و کارکنان این واحد دانشگاهی در محل دفتر رئیس برگزار کرد.

حسن داوری با تبریک روز کارمند به کارکنان پرتلاش این واحد دانشگاهی اظهار کرد: «کارمندان همیشه عضواصلی هر نهاد و ارگانی هستند و دانشگاه آزاد اسلامی پیشرفت علمی، پژوهشی و فرهنگی خود را در سطح کشور و حتی بین‌الملل مدیون کارکنان فداکار و متعهد خود است.»

وی با بیان اینکه روز کارمند، تجلیل از انسانهای شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند متعال است گفت: «کارمندان بعنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته قدردانی هستند.»

 

قدردانی سرپرست واحد ایذه از کارکنان

دکتر محمدرضا کمالی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه با اهدای شاخه گل به کارکنان این واحد دانشگاهی از تلاش آنان قدردانی کرد.

کمالی با قدردانی از کارمندان خدوم آن گفت:«کارمندان، نیروی انسانی ارزنده و سرمایه های بزرگ هر مجموعه هستند که می کوشند تا در راستای خدمت رسانی به جامعه مفید باشند.»

کمالی گفت: «به حول و قوه الهی کارکنان واحد ایذه از بهترین ها هستند و وجود ثمربخش آنان موجب رشد و تعالی این مجموعه علمی، پژوهشی و فرهنگی شده است.»

سرپرست دانشگاه آزاد ایذه افزود: «همه باید به رشد کیفی دانشگاه کمک کنیم تا به آن چه که مطلوب و مد نظر سیاست‌های سازمان هست برسد، از سویی نیر تلاش نماییم که همکاران امنیت شغلی داشته باشند و با امید مضاعف و توکل به خدای متعال به کار خویش تداوم بخشند.»

در بازدیدی که سرپرست دانشگاه از حوزه‌های مختلف واحد داشت و به با شاخه گل از آنان قدردانی کرد، جمعی از دانشجویان نیز حضور داشتند.

نشست رئیس واحد دهلران با کارکنان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در نشستی که در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد با قدردانی و سپاس از تلاش و کوشش کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران گفت:‌ «با توجه به فرارسیدن زمان ثبت‌نام دانشجو کاهش دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است خودش را بازیابی و سازمان‌دهی کند و مشکلاتش را با راه‌حل‌های درست برطرف کند.»

دکتر رحیم انصاری پور عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی در ارتقای علمی را مناسب توصیف کرد.

وی واحد دهلران را در سطح شهرستان دهلران یک غنیمت شمرد و گفت: «به‌طوری‌که تاکنون تعداد ۱۸۰۰نفر از این واحد دانشگاهی فارغ‌التحصیل شده‌اند و واکثر آنان جذب بازار کار شده اند.»

در پایان این نشست کارکنان نظرات، دیدگاه‌ها مشکلات و راهکاره‌های خود را در راستای جذب دانشجو بیان کردند.


١١:٣٦ - دوشنبه ٨ شهريور ١٣٩٥    /    عدد : ٥٠٠٩٧٦    /    تعداد نمایش : ٦٧٢خروج