اخبار
آخرین عناوین
اخبار > برگزاری نشست صمیمانه نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و نمایندگان دانشگاه برلین
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست صمیمانه نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و نمایندگان دانشگاه برلین

به گزارش روابط عمومی واحدتهران مرکزی، دکتر علیرضا فیض بخش معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی درسخنانی خاطرنشان کرد: این نشست با هدف بررسی زمینه های همکاری واحدتهران مرکزی و دانشکده فنی دانشگاه برلین و آگاهی از توانمندی ها و پتانسیل های دو طرف مذاکره  برگزار شد.

  وی با اعلام آمادگی واحد تهران مرکزی جهت عقد تفاهم نامه با دانشگاه برلین افزود: با توجه به رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی به سمت تجاری سازی و با توجه به یافته های پژوهشی و توسعه اقتصاد دانش بنیان، این واحد دانشگاهی آمادگی خود را اعلام می نماید.

این گزارش حاکی است، دکتر محمد مطیعی مدیر کل روابط بین الملل واحد تهران مرکزی نیز در ادامه این نشست با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی از قابلیت ها و توانمندی  علمی بسیار بالایی برخوردار است افزود: تعامل با دانشگاههای مطرح دنیا  با هدف دانش افزایی از جمله اهداف دانشگاه آزاد می باشد. وی در ادامه افزود: با انجام طرح ها و تحقیقات مشترک کاربردی  می توانیم بستر مناسبی را فراهم آوریم تا دانشگاه در مسیر تجاری سازی به نتایج مطلوبی دست یابد.

مطیعی تصریح کرد: برگزاری نشست های علمی تخصصی مشترک ،برگزاری دوره های  آموزشی کوتاه مدت ،ایجاد فرصت های مطالعاتی برای اعضای هیات علمی ، مبادله دانشجو واستاد ، انتشار مقالات و برگزاری همایش های مشترک از جمله اهداف مشترک دو طرف در این تفاهم نامه می باشد.


٠٩:١٢ - يکشنبه ٢٧ دی ١٣٩٤    /    عدد : ٤٧٧٨٩٨    /    تعداد نمایش : ١٦٤٨خروج