اخبار
آخرین عناوین
اخبار > برترین‌های تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شدند
 


  چاپ        ارسال به دوست

برترین‌های تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شدند

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، بنابر اعلام این اداره‌کل، تشکل اسلامی سیاسی امید دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان به عنوان تشکل برتر هفته معرفی شد.

محمد صادقی، دبیر این تشکل در گفت وگو با خبرنگار آنا گفت: «تشکل امید دارای مجوز قانونی است و انتخابات آن در آذرماه سال 1393 برگزار و 9 نفر از اعضای آن معرفی شدند. گفتنی است با توجه به کامل بودن بانک اطلاعات این تشکل در دبیرخانه مرکزی تشکل‌ها، این تشکل نزدیک به 1000 عضو دارد.»

به گفته صادقی، این تشکل تاکنون موفق به برگزاری بیش از ده برنامه ملی و استانی شده است. این تشکل با دارا بودن سایت و نشریه «فردای روشن» تلاش می‌کند با حفظ استقلال دانشجویی با موضع گیری در رویدادهای مهم کشور و هم‌چنین با شفافیت مشی سیاسی و عملکرد در چارچوب قانون تعامل خوبی با واحد دانشگاهی و دبیرخانه تشکل‌ها داشته است.

گفتنی است اعضای فعال تشکل امید واحد زنجان عبارتند از: سعید طارمی-کارشناس عمران؛ سید مهدی شبیری-کارشناس عمران؛ حسین نظریان-کارشناس عمران.

سایت برتر هفته تشکل‌های دانشجویی

به گزارش آنا، سایت خبری تحلیلی امید زنجان به نشانی tomid.ir و مدیر مسئولی و سردبیری محمد صادقی، دبیر تشکل امید واحد زنجان به عنوان سایت برتر هفته، از سوی اداره کل تشکل‌های سیاسی-دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد.

از اعضاء و همکاران سایت خبری تحلیلی امید زنجان می توان از مهدی شبیری، سعید طارمی، عباس نوری، حسین نظریان نام برد.

نشریه برتر هفته

هم‌چنین بر اساس اعلام اداره کل تشکل‌های سیاسی-دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، نشریه پارس سرزمین مادری به مدیر مسئولی نعیم خورشیدی نیا و سردبیری داراب بازیار، دبیر تشکل جمعیت دانشجویی همراهان واحد گچساران به عنوان نشریه برتر هفته از سوی اداره کل تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد انتخاب شد.

پارس سرزمین مادری نشریه ای است فرهنگی، سیاسی به صورت گاهنامه که هدف از نشر آن انعکاس مطالب روز و ارتقاء سطح فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دانشجویان واحد گچساران است.

این نشریه که از سال 89 فعالیت خود را آغاز کرده است، با همکاری مسعود گرشاسبی، وحید صفری، علیرضا ایوب زاده، جاسم دانشور، زینب دولتخواه منتشر می‌شود.

فعال خانم برتر هفته تشکل های دانشجویی

بر اساس این گزارش رژین مطاعی، دبیر تشکل اندیشه سبز واحد کرمانشاه و دانشجوی کارشناسی شیمی کاربردی نیز به عنوان فعال خانم برتر تشکل های دانشجویی معرفی شد.

دبیر تشکل اندیشه سبز از اعضای شرکت کننده درشورای مشورتی استان است. از فعالیت های رژین مطاعی می توان به شرکت در کارگاه های آموزشی مبانی سیاست، کارگاه های جریان شناسی اشاره کرد.

وی با گرایش اصلاح طلبانه ،با دیگر تشکل های واحد خود مانند مصباح که اصولگرا هستند تعامل و همکاری دوستانه ای دارد تا جایی که با یکدیگر برنامه های مشترک اجرا می کنند.

گفتنی است دبیر این تشکل با صدور بیانیه در مناسبت‌های مختلف و با رعایت قوانین شورای عالی انقلاب فرهنگی و اداره کل تشکل های اسلامی_سیاسی و حضور در کارگاه ها و کلاس های آموزشی و همچنین اردوها و جشنواره های دبیرخانه تشکلها و با تعامل سازنده با دیگر اعضای تشکلها از چهره‌های قانون‌مدار و فعال دانشجویی بوده است.


١٠:٢٤ - شنبه ١٨ مهر ١٣٩٤    /    عدد : ٤٥٨٢٣٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٢٨خروج